Vstupte do eshopu

Jmenuji se Jitka a aktivně se věnuji sportu už druhý rok, konkrétně bikiny fitness. Na podzim 2015 jsem absolvovala svou první soutěž, kde jsem se z více než dvaceti soutěžících umístila v top 10. Můj jídelníček v předsoutěžním období a ,,mimo sezóny" je odlišný, avšak ani v jednom období u mě nechybí výrobky od SPEEDIET.


V tomto článku bych se ráda věnovala předsoutěžní období, konkrétně snídani, které jsou obecně pokládány za nejdůležitější jídlo dne, kterým tělu dodáme látky a které nastartují organismus na celý den.

U mě je předsoutěžním období hlavně o bílkovinách, minimálním množství zdravých tuků a sacharidových vlnách, kdy můj maximální denní příjem sacharidů činí 100g a minimální 0g. Právě v tomto období mi velmi chybí sladké, hlavně chuť pravé čokolády. Jednoho dne jsem pátrala po internetu a na stránce www.speediet.sk jsem objevila produkty jako horká čokoláda, čokoládový dezert, které slibovaly pravou chuť a po prostudování složení i minimum, skoro žádný podíl sacharidů a hodně bílkovin. Samozřejmě jsem si pár produktů objednala ,, na zkoušku ", a od toho dne si produkty Speed ​​zachovaly pevné místo v mém jídelníčku, předsoutěžním, posúťažnom, o svátcích, i na cesty. Výborná chuť, minimum sacharidů, žádné prázdné kalorie, kvalitní bílkoviny a spousta minerálů a vitamínů, byl pro mě zázrak. 

Mým TOP produktem je horká čokoláda, která má jen zanedbatelné množství sacharidů (1,4g), a dopřála jsem si ji i během dne, kdy jsem měla mít 0g sacharidů, bez výčitek.

Nejraději ji používám při snídani s ovesnými vločkami. Recept jsem si vymyslela sama, je velmi sytý, chutný a zpříjemňuje mi den, po ranním kardiu, jako nutričně bohaté, zdravé a chutné snídaně, plné bílkovin, pomalých sacharidů a zdravých tuků.

MŮJ RECEPT:

  • 100g Ovesných vloček,
  • 1 Sáček / 26,7g Speediet ​horká čokoláda,
  • půlka velkého oloupaného grepu- jen dužina,
  • 15g kešu ořechů.

POSTUP: Odvážím si 100g ovesných vloček, načistím si půlku grepu, jehož dužinu naskládám na vločky, nasekám si kešu ořechy, které přidám do vloček a připravím si 1 sáček SPEEDIET ​​Horké čokolády tak, že si prášek důkladně rozmíchám v 220ml studené vody a na pár sekund ohřeji v mikrovlnce. Pak už jen zalijem vločky, které nasáknou čokoládu a jím. Bez nezdravých cukrů, s množstvím bílkovin a úžasnou čokoládovou chutí.

Dobrou chuť.