Vstupte do eshopu

Provozovatelem osobních údajů dle § 5, písm.o, Zákona č.18/2018 Sb. ve znění neskorších předpisů (dále jen "Zákon") je Speediet s.r.o., Vyšné Opátske 87, 04001 Košice, IČ: 47228563. 

Osobními údaji se rozumí veškeré informace o identifikované nebo identifikovatelné fyzické osobě; identifikovatelnou fyzickou osobou je fyzická osoba, kterou lze přímo či nepřímo identifikovat, zejména odkazem na určitý identifikátor, například jméno, identifikační číslo, lokalizační údaje, síťový identifikátor nebo odkazem na jeden či více zvláštních prvků fyzické, fyziologické, genetické, psychické, ekonomické, kulturní nebo společenské identity této fyzické osoby.

Provozovatel jmenoval odpovědnou osobu pro ochranu osobních údajů. Kontaktními údaji odpovědné osoby jsou: Ing. Miroslav Fajčík, telefonický kontakt: +421905212081, e-mail: info@speediet.com

V případě zájmu o výběr vhodné diety a její nastavení na míru je třeba vyplnit profil dietáře, ve kterém bude pro správné nastavení diety nezbytné poskytnout následující informace o Vás:

  • jméno a příjmení
  • datum narození, výška a váha (slouží k výpočtu klidového metabolismu -RMR)
  • Vaše e-mailová adresa (slouží na komunikaci s Vámi)
  • telefonní číslo (pro rychlejší kontakt s Vámi)

Před nakupováním v obchodě je třeba se zaregistrovat resp. vyplnit objednávkový formulář. Při registraci a nakupování, resp. jen nakupování je třeba poskytnout následující informace o Vás:

  • jméno a příjmení, přesná adresa včetně země (resp. adresa, která mě být uvedena na faktuře)
  • Vaše e-mailová adresa (slouží k Vaší identifikaci v systému a na komunikaci s Vámi)
  • volitelně další adresy (pokud si přejete doručit zásilku na jinou adresu jako je fakturační)
  • volitelně telefonní číslo (pro rychlejší kontakt s Vámi)
  • pokud nakupujete jako firma / živnostník, navíc: obchodní název, IČO a DIČ (pro vystavení faktury a správné zaúčtování).

Tyto údaje jsou uchovávány v chráněné databázi na našem serveru, abyste je nemuseli nově zapisovat při každé návštěvě. Vaše údaje zpracováváme pro účely vybavení a doručení vaší objednávky. Tyto údaje jsou také nutné pro náš účetní a fakturační systém. Své údaje a další nastavení můžete kdykoliv změnit popř. aktualizovat prostřednictvím e-mailu nebo po přihlášení do sekce Můj účet. V případě, že si přejete zrušit svou registraci, požádejte nás o to e-mailem. Vaše konto bude zneaktívnené.

V našem obchodě nic zadávat žádné informace, které by se přímo týkaly práce s penězi na Vašich účtech.

Během Vaší návštěvy jsou na našem serveru uchovávány dočasné informace, které jsou potřebné pro správné fungování obchodu (např. Co jste vložili do nákupního košíku, kdy jste na stránku přišli, odkud jste na stránku přišli). Internetový obchod prodávajícího používá cookies k zapamatování si uživatelských nastavení kupujícího a pro nezbytnou funkcionalitu internetového obchodu. Kupující může všechny soubory cookies uložené v jeho zařízení vymazat a případně internetový prohlížeč ve svém zařízení nastavit tak, aby znemožnil jejich ukládání. V takovém případě bude kupující při opakované návštěvě internetového obchodu pravděpodobně muset ručně upravovat některá nastavení a některé služby nebo funkce internetového obchodu nemusí být funkční.

Kdykoliv po přihlášení se na stránce www.speediet.cz, si můžete své osobní údaje zkontrolovat a v případě potřeby změnit v části Uživatelské nastavení.

Vaše osobní údaje nezveřejňujeme, nezpřístupňují, neposkytujeme žádným jiným subjektům, s výjimkou organizací, s nimiž je spolupráce nezbytná pro správné vyřízení Vaší objednávky. Jsou to zejména doručovatelské služby (kurýr) a společnosti Heureka Shopping s.r.o., výlučně pro účely programu "Ověřeno zákazníky", pro získání zpětné vazby od kupujícího v souvislosti s uskutečněným nákupem v e-shopu prodávajícího (v rozsahu: e-mailová adresa). Tyto údaje jsou však vždy poskytnuty jednorázově pro vyřízení Vaší konkrétní objednávky. Databázi osobních údajů chráníme před jejich poškozením, zničením, ztrátou a zneužitím.

Registrací resp. vyplněním objednávkového formuláře a následným odesláním objednávky nám udělujete souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v objednávce za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží, a to na dobu nezbytnou k plnění smlouvy.

V souladu s § 21 zákona máte právo požadovat informaci o zpracování vašich osobních údajů, a seznam osobních údajů, které jsou předmětem zpracování, právo na opravu nesprávných, neúplných nebo neaktuálních osobních údajů, právo na likvidaci osobních údajů, pokud účel jejich zpracování skončil, právo na základě bezplatné písemné žádosti namítat vůči využívání svých osobních údajů pro marketingové účely.

Vaše osobní údaje jsme oprávněni zpracovávat i po skončení původního účelu zpracování jen v nezbytném rozsahu pro účely statistiky, účetnictví a průzkumu, a poskytnout třetím stranám nebo veřejnosti souhrnné statistické informace o zákaznících, návštěvnosti, obratu a další údaje, avšak v anonymizované podobě tak, že na jejich základě nebude možné žádným způsobem identifikace našich zákazníků.

V Košicích 25.5.2018