Vstupte do eshopu

BÍLKOVINNÁ DIETA FÁZE IV (1 instantní jídlo)

Tři pravé jídla denně + CVIČENÍ a CVIČENÍ !!!

SNÍDANĚ O 07:30

1 sladký instantní přípravek (teplý nápoj, příp. smoothie, příp. kaše, příp. dezert), šálek neslazené kávy nebo čaje (pokud možno bez umělých sladidel), případně pravé jídlo (ovesné vločky s medem a hrozinkami a pod.)


SVAČINA O 10:00

10 dkg šunky (co nejvyšší možný obsah mäsa), příp. 10 dkg nízkotučného light sýra, nebo ovoce.


OBĚD O 13:00 

Pravé jídlo s vysokým obsahem bílkovin, nízkým obsahem tuků a sacharidů.


SVAČINA O 16:00

10 dkg šunky (co nejvyšší možný obsah mäsa), příp. 10 dkg nízkotučného light sýra, nebo 1 sladký instantní přípravek (teplý nápoj, příp. smoothie, příp. kaše, příp. dezert), případně pravé jídlo (jogurt, sýry, šunka...)


VEČEŘE O 19:30

Pravé jídlo s vysokým obsahem bílkovin, nízkým obsahem tuků a sacharidů.


MUSÍTE PÍT
Myslete na to, že během dne je třeba pravidelně pít! Nejlepší volbou jsou minerální vody (pokud možno neperlivé) s vysokým obsahem minerálních látek. V průběhu dne je třeba vypít alespoň 1,5 - 2 litry tekutin.

Doporučené nápoje:
minerální voda (neperlivá), lehký neslazený čaj / bylinkový čaj

Čtvrtá fáze už vlastně ani fází není. Instantní jídla se používají spíše jen jako náhrada pokud nestihnete přípravu pravého jídla a nechcete narušit pravidelný přísun potravin.
Pokud jste dodrželi předchozí fáze, tak teď už je Váš organismus zvyklý na pravidelné stravování v menších dávkách, na pravidelné dodržování pitného režimu a také jste si osvojili pravidelnou tělesnou aktivitu a tudíž není důvod se kdykoliv v budoucnu k opakované redukci vrátit.
Pokud byste však přece jen zhřešili, nic vážného se nestalo. Každý občas absolvuje oslavy, recepce apod. kde si dopřeje. Důležité je však nepřejídat se několik dní po sobě, nepřestávat cvičit, a pokud byste přece jen měli potřebu ještě trošku organismus nastartovat, víte se vrátit na pár dní k druhé a pak třetí fázi, což určitě pomůže.